Cart
Checkout Secure

Turite klausimų? Parašykite

info@laisvastilius.lt

Apie mus

Labas! Čia mes, Ernesta ir Adas. Prekės ženklo Laisvas stilius įkūrėjai. Tai nedidelis mūsų šeimos verslas, kurį vystome jau penktus metus. Tad drąsiai galime teikti, kad sukaupėme pakankamai patirties ir galėtume Jums pasiūlytį aukščiausios kokybės gaminius.

Mūsų pareigos: Mes garantuojame privačių duomenų saugumą bei užtikriname saugų prekių pristatymą. Suteikiame galimybę netikusią prekę grąžinti ir atgauti pinigus. Mums klientai – visada pirmoje vietoje, ir mes stengiamės patenkinti visus mūsų klientų poreikius.

Parduotuvės kolekcijose rasite: platų suknelių ir kostiumėlių pasirinkimą. Kolekcijos išsiskiria spalvų gausa: derinami skirtingi atspalviai ir tonai. Be to, sukneles galime pasiūti ir pagal individualius kiekvienos klientės matmenis. Mūsų tikslas – suderinti tris pagrindinius veiksnius: kokybę, madą bei kainą. Mes parduodame ne tik sukneles, bet ir nepakartojamą emociją, kurią Jums suteiks mūsų gaminiai.

Taip pat mus rasite:
  • Feisbuke- laisvastilius.lt
  • Instagrame- laisvas.stilius
  • Interneto adresu- www.laisvasstilius.lt

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu info@laisvastilius.lt Arba telefonu: +37069466986

Štai ką mano mūsų klientai Facebook'e

Pridėta į krepšelį!
Spend $x to Unlock Free Shipping Free shipping when you order over XX You Have Qualified for Free Shipping Papildoma -20% nuolaida su kodu: PAVASARIS Tik šią savaitę! Free Shipping For Over $x to You Have Achieved Free Shipping